De deelnemers

 

wachten.jpg 

Voorlopige deelnemerslijst     
(deze lijst is het laatst bewerkt op 11 maart 2013

 

Nederland

 

F1

T1

T2

V1

P2

Anne-Jet White

Galsa-Háfeta von Haselrode

 

 

 

 

Bianca Tak

Keli frá Libèrté

 

 

 

Charlotte White

Silfri frá Hákoti

 

 

 

Chris Blom

Fylkir frá Sólssandaldastaðir

 

 

 

Cunera Rauwerda

Hraði frá Úlfsstöðum

 

 

 

 

Erik Spee

Sprettur frá Akureyri

 

 

 

Erik Spee

Vör frá Tjarnarlandi

 

 

 

 

Franca Schreurs

Glöð frá Oddhóli

 

 

 

Iris Groenestijn

Drífandi van de Blanke Waal

 

 

 

Irma Schortinghuis

Arthúr frá Hrísum

 

 

 

 

Jaap Groven

Gimsteinn frá Skáney

 

 

 

Jaap Groven

Lúðvík frá Feti

 

 

 

Marianne Timmerman

Flygill von Wilhelmstein

 

 

 

Marije Rauwerda

Rósa frá Svalbarda

 

 

 

Marjolein Koops

Rauðdreki vom Stefanihof

 

 

 

Mark Timmerman

Þokka van de Waaldijk

 

 

 

Matisse Brummel

Brynjar frá Feti

 

 

 

Mieke van Herwijnen

Sæunn frá Ormsstöðum

 

 

 

Noortje de Laat

Máni frá Innri-Kleif

 

 

 

Noortje de Laat

Ugla frá Nátthaga

 

 

 

Odette Nijssen

Huld frá Hæli

 

 

 

Pim van der Sloot

Ýr frá Oddhóli 

 

 

 

Sigurður Marínusson

Eilimi vom Lindenhof

 

 

 

 

Sigurður Marínusson

Atli frá Norður-Hvammi

 

 

 

Stella Timmerman

Svartbakur von Altenbruch

 

 

 

Yoni Blom

Valur frá Strandarhjáleigu

 

 

 

Yoni Blom

Hrannar van de Logtenburg

 

 

 

Yvonne Groven

Roði frá Lágafelli

 

 

 

Yvonne Groven

Árni Geir frá Feti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Belgie

Martine Andries

Sólfari frá Nýttland

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Duitsland

Achim Kohnle

Gjafar frá Grenstanga

 

 

 

 

Andreas Trappe

Lindi frá Malborgh

 

 

 

Andreas Trappe

Rasmus vom Lindenhof

 

 

 

Angi Wittfeld

Dropi frá Litla-Moshvoli

 

 

 

Bernhard Podlech

Mjölnir frá Hlemmiskeiði

 

 

 

 

Bernhard Podlech

Jalda vom Wiesenhof

 

 

 

 

Catharina Müller

Þróttur von Oed

 

 

 

Catharina Müller

Fiskur vom Petersberg

 

 

 

 

Daniel C. Schulz

Arko vom Heesberg

 

 

 

Eva Schneider

Blossi fra Skarholt

 

 

 

Franziska Müsser

Skór vom Kranichtal

 

 

 

Heinz Pinsdorf

Pegasus vom Klausenberg

 

 

 

 

Heinz Pinsdorf

As fra Visindahofi

 

 

 

Jens Füchtenschnieder

Klakkur vom Mönchhof

 

 

 

 

Jens Füchtenschnieder

Gaski

 

 

 

 

Johanna Tryggvason

Haukur frá Halldórsstöðum

 

 

 

Johannes Pantelmann

Kopernikus vom Heesberg

 

 

 

Jolly Schrenk

Bjalli von Berlar

 

 

 

Jolly Schrenk

Kiljan vom Kranichtal

 

 

 

Josefin Maier

Selur von Hrafnsholt

 

 

 

 

Josefin Maier

Tonn von Gut Kempen

 

 

 

Kaspar Holweger

Ljómi von der Elschenau

 

 

 

 

Kaspar Holweger

Loftur från Knutshyttan

 

 

 

 

Katharina Rudolph

Gefjun frá Auðsholtshjáleigu

 

 

 

Katrin Dustert

Glódís vom Nußheckerhof

 

 

 

Melanie Muller

Bjarkar frá Þverá

 

 

 

 

Michaela Förster

Ása

 

 

 

Naty Muller

Pála vom Paulshof

 

 

 

Petra Linke

Birtingur frá Höskuldsstöðum

 

 

 

 

Sabine Eder

Glitnir vom Wiesenhof

 

 

 

 

Stephanie Gall

Tobi von Blastur

 

 

 

Susanne Birgisson

Flygill frá Lækjarbakka

 

 

 

Walter Feldmann

Snilld frá Gillastöðum

 

 

 

 

Walter Feldmann

Gjafar von Aegidienberg

 

 

 

Xenia Becker

Andi frá Ósabakka 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Luxemburg

Patricia  Fleming

Smjörvi frá Stóra-Hofi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oostenrijk

Johannes Hoyos

Narfi vom Panoramahof

 

 

 

Thordis Hoyos

Sproti frá Hafrafellstungu 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IJsland

Haukur Tryggvason

Emilía frá Hólshúsum

 

 

 

Högni Fróðason

Tristan frá Litlu-Sandvík

 

 

 

Högni Fróðason

Beli vom Büscheid

 

 

 

 

Koki Olafsson

Hugin vom Hrafnsholt

 

 

 

 

Koki Olafsson

Neysla vom Schloßberg

 

 

 

 

Koki Olafsson

Njáll frá Hvolsvelli

 

 

 

 

Martin Skovsende

Fáfnir frá Hvolsvelli

 

 

 

Siggi N. Birgisson

 

 

 

 

 

Styrmir Arnason

Huginn vom Schloßberg

 

 

 

Styrmir Arnason

Tinna frá Akurgerði

 

 

 

 

Þórður Þorgeirsson

Glymur frá Innri-Skeljabrekku

 

 

 

 

Þórður Þorgeirsson

Maxi frá Blesastöðum 1A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Noorwegen

Anne-Lene Holm

Bjartur von Hof Osterkamp

 

 

 

 

Elise Lundhaug

Hrynjandi fra Fageräng

 

 

 

Elise Lundhaug

Tindur frá Varmalæk

 

 

 

 

Nils-Christian Larsen

Moli frá Skriðu

 

 

 

Nils-Christian Larsen

Sædynur frá Múla

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zwitserland

Lisa Staubli

Ósk frá Þingnesi

 

 

 

Lisa Staubli

Fróði frá Litlalandi